16 днів проти насильства

Інформація щодо баркемпу 2022 року знаходиться на сторінці блогу http://www.blogger.com/blog/posts/8392459674523373144

Відповідно  до наказу упраління освіти від 17 листопада 2021 року № 660/о "Про проведення онлайн-баркемпу в рамках Всеукраїнської акції 16 днів проти насильства" у дошкільному закладі проведено ряд заходів:

08 грудня- Діти старших груп 6,7,14 разом із вихователями взяли участь у флешмобі «Передай добро». Метою було показати як за допомогою доброти конструктивно вирішувати будь- які ситуації.

Відео за посиланням:  https://www.facebook.com/karina.nikolaeva.940/videos/320534069916762

07 грудня-  вихованці середньої групи № 3 переглянули мультфільм "Їжачок", в якому розкривається тема дружби. Чуттєвість мультфільму надихнула дітей, вони були в захваті. Саме такими мультфільмами педагоги розвивають у дітей емпатію, дружелюбність, уважність та добро.

05 грудня - День волонтера. Завдяки тісній взаємодії з батьками дошкільний заклад долучився до благодійної акції. Педагогічні працівники відвідали притулок "Щасливий пес". Щиро дякуємо всім хто приєднався до акції!
Велич і моральний прогрес нації можна виміряти тим, як ця нація відноситься до тварин.      Махатма Ганді

03 грудня -  Завдяки партнерській взаємодії з батьками дошкільний заклад долучився до благодійної акції ГО "Об`єднання родин осіб з інвалідністю "Серце матері". Дякуємо всім батькам та педагогам, які долучилися до акції.

02 грудня-Практичний психолог Ніколаєва К.В. провела заняття з другою молодшої групою "Будь обережним з незнайомцями"

29  листопада - Педагогічні працівники ДНЗ 27 записали ролик на соціальну тему, в якому висловлювали лозунги відомих людей з проблеми насильства у світі, закликаючи припинити це коло насильства # Кропивницький_проти_насильства

Перегляд відео за посиланням:

26  листопада - Згідно з МОЗ, насильство над дітьми є глобальною проблемою із серйозними довічними наслідками. За статистикою, чверть усіх дорослих зазнала фізичного насильства у дитинстві. Кожна п'ята жінка та один із 13 чоловіків повідомляли про сексуальне насильство у дитинстві. Наслідки жорстокого поводження з дітьми включають порушення фізичного і психічного здоров'я протягом усього життя, а соціальні та професійні результати можуть зрештою уповільнити економічний і соціальний розвиток країн. Інформація для батьків:
#Кропивницький_проти_насильства#16днівпротинасильстваКроп 2021 #16днівпротинасильства мирбезнасильства 2021

25  листопадаМіжнародний день усунення насильства проти жінок.
З метою привернення уваги до необхідності протидії насильству проведено тренінг для освітян ДНЗ.
План роботи
1. Демонстрація соціальної реклами проти домашнього насильства.
2.Робота у групах "Кривдник/Жертва"
    І група – психологічне насильство
    II група - фізичне насильство
3.Вправа "Відповісти"
4.Відеоролик "Цикл насильства"
5. Рефлексія (підсумок роботи)

Формуємо повагу права і свободи людини і нетерпимості до приниження її честі та гідності
Організовуючи різні види діяльності дошкільнят під час ранкового прийому, занять, прогулянок вихователі створювали умови активного спілкування дітей, обміну думками, судженнями.