Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти

Заклад дошкільної освіти працює:

- за БКДО (нова редакція)

Базовий компонент дошкільної освіти: Науковий керівник: А. М. Богуш, дійсний член НАПН України, проф., д-р пед. наук.; Авт. кол-в: Богуш А. М., Бєлєнька Г. В., Богініч О. Л., Гавриш Н. В., Долинна О. П., Ільченко Т. С., Коваленко О. В.,  Лисенко Г. М.,       Машовець М. А., Низковська О. В., Панасюк Т. В., Піроженко Т. О., Поніманська Т. І.,  Сідєльнікова О. Д.,   Шевчук А. С., Якименко Л. Ю. ― К.: Видавництво, 2012. - 26 с.

- за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років "Дитина"

Автори Г.В. Біленька, О.Л.Богініч, В.М. Вертугіна та ін. Видавництво "Київ".

Парціальна програма національно патріотичного виховання дітей дошкільного віку "Україна - моя Батьківщина"

Автори: О.Каплуновська, І.Кичата, Ю.Палець.

Парціальна програма з фізичного вихловання дітей раннього та дошкільного віку "Казкова фізкультура"

Автор: Єфименко М.М.

Парціальна програма "Дитина у світі дорожнього руху"

Програма створена на реалізацію вимог змістового напряму "Безпека життєдіяльності" освітньої лінії "Особистість дитини"БКДО

Автор: Тимовський О.А.

Освітня програма закладу на 2022-2023 н.р.

рішення педагогічної ради дошкільного навчального закладу (ясла-садок)

комбінованого типу

№ 27 «Вишенька»

Кропивницької міської ради

протокол № 1 від 29.08.2023 р.