Сторінка музкерівника

Вікторія Юріївна СІНЯЄВА

·  Освіта: вища, ОДІК, 1992 рік

· Категорія: «Спеціаліст вищої категорії»

·  Звання: « Вихователь-методист»

·  Педагогічний стаж: 22 роки

·  Проходження курсової перепідготовки:

КЗ «КОІППО   імені

Василя Сухомлинського» 2021 рік

·  Атестація: 2022 рік

·   Переможець Всеукраїнського конкурсу «Свято 3D:                сценарій, пісні, костюми».

Журнал «Музичний керівник» 2012 рік

·  Автор пісень та музичних ігор для дітей

·  Нагороджена грамотами

Управління освіти м. Кропивницького

Музика надихає весь світ, постачає душу крилами, сприяє польоту уяви. Її можна назвати втіленням всього прекрасного і піднесеного! (Платон)

Музичні заняття – основна форма освітньої роботи з дітьми, в ході яких здійснюється систематичне, цілеспрямоване і всебічне виховання дошкільнят, відбувається формування та розвиток музичних здібностей кожної дитини. Заняття включають чергування різних видів діяльності: слухання музики, розвиток слуху і голосу, спів, гра на дитячих  музичних інструментах, ознайомлення з елементами музичної грамоти, музично-дидактичні ігри, рухливі ігри, танцювальна творчість.

Комплексне поєднання різних видів мистецтва дає змогу не лише розвивати у дітей музичні здібності, уяву, відчуття, сприйняття, творчу фантазію, а й формувати у них художньо-образне мислення.

Різноманітні свята та розваги – надзвичайні та бажані події, на які нетерпляче чекають діти та їхні батьки. Це - результат роботи педагогів дошкільного закладу, а також результат їх тісної співпраці з сім’ями  вихованців дитячого садочка. Цікаві, захоплюючі музичні дійства з яскравими образами різнохарактерних персонажів, чудові декорації та костюми, незабутня святкова атмосфера завжди викликають море радісних і позитивних емоцій!

Створення святкових декорацій, реквізиту, костюмів, дидактичних посібників – творчий, трудомісткий процес, завжди націлений на гарний результат. Художньо-естетичне оформлення простору є дуже важливим компонентом у створенні ігрової та казкової атмосфери для дошкільнят.

Творча співпраця з вокальним ансамблем «Сузір’я» КЗ «Академічна гімназія» (кер. Ю. Кадет)  - втілення в життя спільних цікавих ідей та нових музичних проектів. І, звичайно, це - теплі, радісні зустрічі з нашими талановитими випускниками садочка!

Презентація досвіду роботи:

- практика для слухачів курсів КЗ КОІППО;

- міські заходи МЦПРПП;

- методичні заходи закладу.

Авторська, композиторська діяльність

Посилання на особистий YouTube-канал:

СУЧАСНА МУЗИКА ДЛЯ ДІТЕЙ

ТИСНИ НА КАРТИНКИ